Інтерфакс-Україна
18:08 15.03.2022

ВР підтримала створення резервних копій державних інформаційних ресурсів

1 хв читати

Верховна Рада під час пленарного засідання у вівторок підтримала законопроект №7152 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів".

"За" проголосували 345 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Відповідно до пояснювальної записки до документа, цей закон, зокрема, дозволяє створювати резервні копії державних інформаційних ресурсів із дотриманням встановлених для таких ресурсів вимог щодо їхнього захисту, цілісності, конфіденційності, а також розміщувати їх за межами України.

Крім того, документ дає можливість розміщення інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів за межами України.

Раніше таку постанову (№263) вже ухвалив Кабінет Міністрів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА