Інтерфакс-Україна
15:11 09.03.2022

У Сумах визначили дві точки збору мешканців для евакуації автобусами – голова обладміністрації

1 хв читати

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький повідомив, що в Сумах визначено друге місце збору жителів міста, звідки ввечері в середу буде організовано їх вивезення у рамках "зеленого коридору".

"Люди, які чекають у Педагогічному університеті, – лишайтеся там. За вами приїдуть автобуси. Додатково туди йти не треба! Додаткове місце збору людей у Сумах: біля "пам'ятника Альоші", як його називають сумчани в народі – р-н школи №2. Звідти будуть відправлятися автобуси близько 17-ї та 18-ї години”, - написав Живицький у телеграм-каналі.

За його словами, місця збору визначила міська рада.

Як повідомлялося, 9 березня було домовлено про встановлення режиму тиші з 9:00 до 21:00 для гуманітарних коридорів евакуації цивільного населення за шістьма маршрутами, зокрема із Сум до Полтави.

Джерело: https://t.me/Zhyvytskyy/955

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА