Інтерфакс-Україна
16:18 27.02.2022

Переговори між Україною та Росією розпочнуться найближчим часом - нардеп

1 хв читати
Переговори між Україною та Росією розпочнуться найближчим часом - нардеп

Українсько-російські переговори розпочнуться найближчим часом, заявляє народний депутат Федір Веніславський (фракція "Слуга народу").

"Я думаю, переговори почнуться в найближчі хвилини, а, можливо, вже вони почалися", - сказав Веніславський в ефірі телеканалу "Україна-24".

За його словами, на переговорах Україну представляють співробітники Офісу президента, представники Міністерства закордонних справ.

Веніславський переконаний, що українська делегація на жодні компроміси щодо територіальної цілісності України не піде і переговори відбудуться без будь-яких ультиматумів та умов.

"Наші делегати точно відстоюватимуть інтереси України і на жодний компроміс щодо територіальної цілісності України не підуть", - наголосив Веніславський.

Він нагадав, що переговори відбудуться фактично на нейтральній смузі між Україною та Білоруссю біля річки Прип'ять.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив оновлений держстандарт початкової освіти

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА