19:46 16.02.2022

"Українська пожежно-страхова компанія" увійшла до президії МТСБУ

1 хв читати
"Українська пожежно-страхова компанія" увійшла до президії МТСБУ

Кандидат у члени президії Моторного (транспортного) страхового бюро України "Українська пожежно-страхова компанія" (Київ) стала членом президії, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело на ринку.

Зазначивши також, що це сталося після виходу зі складу президії СК "Арсенал Страхування", за заявою компанії.

Як повідомлялося, чинний склад президії МТСБУ було обрано загальними зборами членів бюро 9 квітня 2019 року. До неї увійшли страхові компанії: "Арсенал Страхування", "УНІКА", "ПЗУ Україна", "Юнівес", Альфа-Гарант", "Княжа Вієнна Іншуранс Груп", НАСК "Оранта" (всі - Київ). Крім того, кандидатами у члени президії були обрані "Українська пожежно-страхова компанія" та СК "Ю.Ес.Ай". Збори, які відбувалися після цього, не змогли переобрати президію через відсутність кворуму.

МТСБУ є єдиним в Україні об'єднанням страховиків, що здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп планує зустрітися з Путіним щойно вступить на посаду - ЗМІ

Процес у справі НАБУ проти екс-міністра інфраструктури Пивоварського буде публічним

Конкурс з обрання членів "Громадської антикорупційної ради" завершено - Міноборони

У Мурафі на Харківщині 2 особи постраждали внаслідок падіння російського БПЛА - поліція

В ООН повідомили про випадки вчинення аб'юзивних та недбалих дій медперсоналом місць позбавлення волі в РФ стосовно полонених українців

Сметанін спростував інформацію про постачання до 151 бригади неякісних 82-мм хв

Байден вважає, що завдяки йому адміністрація Трампа може зберегти світле майбутнє для українського народу

Близько 10% неякісних 120-мм мін уже замінено і паралельно триває постачання виготовлених боєприпасів - Мінстратегпром

Сили оборони знищили на Покровському напрямку 218 окупантів - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 155 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА