Інтерфакс-Україна
09:33 17.09.2021

В. о. директора ДБР Сухачов: Не поспішав би стверджувати про виключення версії навмисного вбивства судді Писанця

2 хв читати
В. о. директора ДБР Сухачов: Не поспішав би стверджувати про виключення версії навмисного вбивства судді Писанця

Слідство перевіряє всі можливі версії смерті судді Печерського районного суду Києва Віталія Писанця, зазначає в. о. директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олексій Сухачов.

"Зареєстровано кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство". Ми провели невідкладні слідчі дії та провели слідчий експеримент за участю осіб, які перебували безпосередньо на місці події у той час, коли це сталося", - розповів Сухачов в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він повідомив, що вже проведено судово-медичну експертизу, призначено ще декілька експертиз, за результатами яких відпрацьовуватимуть слідчі версії.

"Усі учасники події перебувають у комунікації зі слідчими, тобто через дуже короткий проміжок часу ми поставимо крапку в цьому провадженні", - наголосив Сухачов.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи означає це перевірку всіх обставин, щоб виключити умисне вбивство, в. о. директора ДБР сказав: "Будуть перевірені всі можливі версії слідства. Про виключення версії навмисного вбивства я наразі не поспішав би стверджувати".

При цьому Сухачов додав: "Якщо будуть отримані вагомі докази для підтвердження тієї чи іншої версії та виникне відповідна потреба - обговорюватимемо зміну кваліфікації".

Як повідомлялося, суддю Печерського районного суду міста Києва Віталія Писанця знайшли мертвим у селі Погреби. За фактом смерті судді правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Досудове розслідування здійснюють слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Києві.

Віталій Писанець був суддею Свердловського міськсуду Луганської області з 1998-го до 2011 року, а з 2011-го до 2015 року працював головою зазначеного суду. У 2015 році указом президента України Писанець був переведений до Печерського райсуду Києва. У столичному суді Писанець, зокрема, був слідчим суддею справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Офіс Генерального прокурора України взяв під контроль перебіг розслідування смерті судді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Наразі 5800 будинків у Києві без тепла із 6 тис., які були без нього на ранок – Ковальчук

РФ атакувала цивільні судна під прапорами Сент-Кіттс і Невіс та Коморських островів, загинув член екіпажу - громадянин Сирії

Сибіга: Україна чекає реакції на атаку РФ від країн, які засудили начебто удар української сторони по резиденції Путіна

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА