Інтерфакс-Україна
10:05 30.08.2021

Уповноважена уряду з гендерної політики виступає за впровадження важелів для непотрапляння сексистської літератури до переліку продукції, що закуповується держкоштом

2 хв читати
Уповноважена уряду з гендерної політики виступає за впровадження важелів для непотрапляння сексистської літератури до переліку продукції, що закуповується держкоштом

Уповноважена Кабінету Міністрів України з гендерної політики Катерина Левченко вважає необхідним упровадження важелів для непотрапляння сексистської літератури до переліку продукції, що закуповується за державний рахунок.

"Інформую, що маніпулятивний, не науковий, бездоказовий опус прочитано! Що можу додати до сказаного багатьма друзями: засновки не корелюються з висновками, всюди спостерігається порушення правил логіки, на основі окремих фактів робляться всеосяжні висновки, доказова база відсутня, як і науковість загалом (при тому що у книги статус – "науково-популярне видання"), повно суперечностей і невідповідностей запропонованих моделей чи порад наданим прикладам. При цьому текст є відверто дискримінаційним (прикладів чимало), сексистським і шкідливим - бо дотримання наданих в опусі (маю право так назвати після читання) правил виховання точно призведе до халепи", - написала Левченко на сторінці в соцмережі Facebook, коментуючи книгу Марини Ланге "Щоб у 16 не було запізно", в якій, зокрема, пропагується сексистське виховання хлопчиків і дівчаток.

Уповноважена схвалила рішення про зняття цього видання із закупівель за державний кошт.

"Запобіжники для непотрапляння таких опусів у кошик державного фінансування вкрай необхідні", - додала вона.

Раніше книга Марини Ланге "Щоб у 16 не було запізно" потрапила до переліку найменувань видань, узгодженого експертними радами та затвердженого наказом Міністерства культури та інформаційної політики. Пізніше в Мінкультури подали запит на призупинення процесу закупівлі цього видання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

Через діючий у квартирі генератор в Києві загинула родина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА