Інтерфакс-Україна
21:18 15.07.2021

Російські найманці обстріляли смт Нью-Йорк на Донбасі, пошкоджено будинок і дах гаража

1 хв читати
Російські найманці обстріляли смт Нью-Йорк на Донбасі, пошкоджено будинок і дах гаража

Російські найманці обстріляли смт Нью-Йорк на Донбасі в четвер, в результаті чого було пошкоджено будинок і дах гаража, жителі не постраждали, повідомив глава Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

"Сьогодні о 19:30 російські окупанти вчинили обстріл смт Нью-Йорк, у черговий раз доводячи, що життя мирного населення для них нічого не варте. В результаті обстрілу пошкоджено дах будинку і дах гаража. Інформації про постраждалих наразі немає", - написав Кириленко на сторінці в Facebook.

Він зазначив, що правоохоронці попередньо кваліфікували обстріл за ст.438 КК України. Деталі події встановлюються.

 

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський назвав зняття українських прапорів у Британії помилкою, що може зашкодити дружбі

Заступниця генсека ООН закликала до повернення до дипломатії: ще не пізно відновити переговори

Кількість жертв серед цивільних у травні перевищила кількість жертв у квітні – ООН

Україну та Молдову можуть розділити на шляху євроінтеграції – Порошенко після розмови з єврокомісаркою Кос

Дуже позитивна розмова з посланцями Трампа була присвячена перспективам саміту G7 та настроям у Москві – Зеленський

Зеленський поговорив телефоном із Віткоффом та Кушнером

УЧХ допомагав постраждалим у Запоріжжі після удару російського безпілотника

Завершені роботи з ліквідації наслідків російського удару по поштовому терміналу в Харкові – ДСНС

Свириденко: уряд створює більше можливостей для навчання молоді в Україні

Україна на фінальній стадії реформ у сферах верховенства права – Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА