20:21 11.02.2021

Україна отримає 117 тис. доз вакцини в рамках ініціативи COVAX, підтвердив єврокомісар Вархеї

1 хв читати
Україна отримає 117 тис. доз вакцини в рамках ініціативи COVAX, підтвердив єврокомісар Вархеї

У рамках ініціативи COVAX Україна отримає 117 тис. доз вакцини від Covid-19, повідомив комісар Євросоюзу з питань європейської політики сусідства і переговорів щодо розширення Олівер Вархеї.

"У мене є хороші новини щодо вакцини. Ми щасливі повідомити, що, здається, ініціатива COVAX з нашою допомогою зможе надати Україні 117 тис. вакцин Pfizer, Biontech. Ми також розглядаємо додаткові вакцини від компанії AstraZeneca. Також ми розглядаємо інші способи допомогти Україні в подальшому отриманні вакцин у рамках механізму розподілу вакцин, який ми створюємо з нашими державами-членами", – сказав Вархеї на прес-конференції після сьомого засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі в четвер.

Він також поінформував про запуск додаткового проекту ЄС разом з Всесвітньою організацією охорони здоров'я на суму 40 млн євро. За його словами, цей проект спрямований на надання підтримки країнам Східного партнерства, зокрема Україні, в організації кампанії з вакцинації, а саме створенні інфраструктури для вакцинації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА