08:40 07.12.2020

Правозахисникам відомо про понад 320 затриманих у неділю на акціях протесту в Білорусі

1 хв читати
Правозахисникам відомо про понад 320 затриманих у неділю на акціях протесту в Білорусі

За даними незареєстрованого в Білорусі правозахисного центру "Весна", в неділю на несанкціонованих акціях протесту в республіці затримано понад 320 осіб.

У списках "Весни", розміщених на сайті центру, на ранок понеділка 322 людини.

Найбільше затримань, за даними правозахисників, було в Мінську, але проводилися вони і у Бресті, Гродні, Вітебську, Смолевичах, Логойську, селищі Хатежині під Мінськом.

Під час виконання редакційного завдання з освітлення несанкціонованої акції в неділю затримали журналіста "Інтерфакс-Захід". Кореспондента відпустили з РУВС Заводського району Мінська після перевірки документів.

За інформацією Білоруської асоціації журналістів, у Гродні затримали двох журналістів агентства БелаПАН. Їх відпустили з міліції через три години без складання протоколу.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголошено чинного главу держави Олександра Лукашенко, якого ЄС, США не визнають законно обраним. Він обіймає цю посаду з 1994 року.

Наймасовіші акції відбувалися щонеділі в білоруській столиці. Останні кілька тижнів акції змінили формат: спільної точки збору протестувальників немає, марші відбуваються в різних районах Мінська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА