19:11 01.10.2020

Рада ЄС запровадила антиросійські санкції, пов'язані з будівництвом Кримського мосту

2 хв читати
Рада ЄС запровадила антиросійські санкції, пов'язані з будівництвом Кримського мосту

Рада ЄС ухвалила рішення про доповнення списку індивідуальних санкцій стосовно осіб та організацій, що підривають цілісність і суверенітет України, двома фізичними і чотирма юридичними особами, причетними до будівництва Кримського мосту.

До оновленого санкційного списку увійшли Олександр Ганов, генеральний директор "Гранд Сервіс Експрес", та Леонід Риженькін, заступник гендиректора інфраструктурних проектів компанії "Стройгазмонтаж".

Під санкції також потрапили "Ленпромтранспроект", Дирекція з будівництва залізниці Беркакіт-Томмот-Якутськ, Кримська залізниця, Кримська перша страхова компанія.

Ці дані опубліковано в четвер в "Офіційному журналі" ЄС.

Компанія Ганова здійснює залізничне сполучення з Кримом. Підприємство, де працює Риженькін, курирувало будівництво Кримського мосту, йдеться в публікації.

Компанії АТ "Ленпромтранспроект", АТ "Дирекція з будівництва залізниці Беркакіт-Томмот-Якутськ", Федеральне державне унітарне підприємство "Кримська залізниця", "Кримська перша страхова компанія", згідно з оприлюдненим документом, "брали участь у проекті з'єднання залізничної інфраструктури незаконно анексованого Криму та Росії".

Зокрема, компанія АТ "Ленпромтранспроект" "розробляла залізничні підходи до мосту над Керченською протокою і здійснювала архітектурний контроль під час будівництва" Кримського мосту. АТ "Дирекція з будівництва залізниці Беркакіт-Томмот-Якутськ" надавала "інжинірингові послуги". Федеральне державне унітарне підприємство "Кримська залізниця" є "власником та оператором залізничних колій" на мосту. Кримська перша страхова компанія "забезпечувала страхування мосту над Керченською протокою", роз'яснюється в документі, опублікованому в "Офіційному журналі".

"Цей регламент набуває чинності в день його опублікування", – йдеться в постанові.

Рада ухвалила рішення за письмовою процедурою. Обмежувальні заходи, передбачені індивідуальними санкціями, вводять заборону на поїздки до ЄС і замороження фінансових активів у Євросоюзі.

Індивідуальні санкції ЄС стосовно осіб і організацій, які "підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України", було вперше запроваджено 17 березня 2014 року.

Крім того, як реакцію на події в Україні ЄС застосував економічні санкції до певних секторів російської економіки та обмежувальні заходи "у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя".

"Список осіб та організацій, що підпадають під дію санкцій, Рада постійно переглядає і періодично оновлює", - зазначають у Брюсселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін провів звільнення і призначення заступника міністра в Міненерго - Мельничук

Шмигаль доручив Міносвіти та місцевій владі забезпечити ресурси для роботи генераторів у закладах профтехосвіти

Україна повинна мати можливість уражати військові цілі на території РФ - Кулеба

ФДМУ вперше реалізував через "Прозорро.Продажі" конфісковане майно підсанкційних осіб – квартири Шелкова та Сальдо

Кулеба: Україна просить партнерів розглянути можливості щодо перехоплення зі своєї території ракет, випущених РФ по українських населених пунктах

Окупанти активізувалися на Харківщині, складна ситуація залишається на покровському напрямку - Генштаб

У Генштабі підтвердили знищення в Криму російського ракетного корабля "Циклон"

Глава МЗС Німеччини: Зеленський є законним і легітимним президентом України

У Херсоні вже три постраждалих унаслідок денного обстрілу - міськадміністрація

Зеленський обговорив із Бербок постачання комплексів ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА