Інтерфакс-Україна
07:20 15.07.2020

В інтересах України зберегти незалежність Нацбанку - Георгієва

1 хв читати
В інтересах України зберегти незалежність Нацбанку - Георгієва

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва в розмові з президентом України Володимиром Зеленським закликала зберегти незалежність Національного банку України.

"Реформа НБУ і її результати за останні п'ять років є історією повного успіху для України. Незалежний центральний банк допомагає макроекономічній стабільності, підтримує довіру інвесторів і захищає фінансову систему", - йдеться в заяві Георгієвої за результатами переговорів з президентом України Володимиром Зеленським.

Георгієва зазначила, що політика Нацбанку заслуговувала на довіру, сприяла стабілізації економіки України.

"В інтересах України зберегти незалежність НБУ, і це також є вимогою в рамках поточної програми, яку підтримує МВФ. Я закликав президента Зеленського дотримуватися курсу розумної грошово-кредитної і фінансової політики - це ключ до більш активного інвестування та інклюзивного зростання", - заявила директор- розпорядник МВФ.

Як повідомлялося раніше, президент України, Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, - обговорювалося продовження активного співробітництва.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Кабмін встановив працівникам UkraineInvest оклади в розмірі 11-43,7 тис. грн і до 100% надбавок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА