Інтерфакс-Україна
07:45 17.03.2020

Зеленський про позицію Кернеса: Кожний хворий в Харкові буде його особистою відповідальністю, а за порушення закону буде ще і кримінальна

1 хв читати
Зеленський про позицію Кернеса: Кожний хворий в Харкові буде його особистою відповідальністю, а за порушення закону буде ще і кримінальна

Президент України Володимир Зеленський вважає, що мер Харкова Геннадій Кернес у разі невиконання рішення уряду про припинення роботи міського метрополітену буде нести як моральну відповідальність за життя і здоров'я людей, так і кримінальну за порушення закону.

"Я прочитав те, що сказав пан мер (Геннадій Кернес - ІФ). Я думаю, що вся відповідальність за кожного хворого в Харкові, не хочу говорити про летальні випадки, і вірю, що їх там не буде, це, по-перше, буде повністю зараз його відповідальністю. А ще, з іншого боку, скажу так обережно, якщо він буде порушувати закон, а він вже починає це робити, то його особисто чекає кримінальна відповідальність", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, щодо висловлювань Кернеса, які прозвучали в понеділок в ЗМІ, що мер Харкова не закриватиме роботу міського метрополітену.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський запропонував главі Мінцифри Федорову очолити Міноборони

На Вінничині затримали чоловіка, який здійснив замах на життя військовослужбовця ТЦК

Буданов призначений керівником Офісу президента України, а Іващенко – начальником ГУР – укази

Львівська мережа Pizza Hot відновила виробництво після російської атаки

Уряд надав можливість чинним ПУП працювати надалі без проведення конкурсу – Міненерго

Космічні сили США в 2026 році запустять супутники для тестування орбітального дозаправлення

Мінекономіки повертає рівень зарплати як критерій для бронювання

Глава МВС: найближчим часом запропоную на розгляд кандидатуру на посаду керівника ДПСУ

В 44 населених пунктах на Запоріжжі та Дніпропетровщині оголошено примусову евакуацію дітей

Двоє цивільних постраждали від ворожих атак в Синельниківському районі - Дніпропетровська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА