18:26 11.03.2020

Суд у США дав продюсеру Вайнштейну 23 року в'язниці за сексуальні домагання

2 хв читати
Суд у США дав продюсеру Вайнштейну 23 року в'язниці за сексуальні домагання

Суд у місті Нью-Йорк засудив голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна до тюремного ув'язнення на 23 роки за сексуальні домагання, повідомляє агентство Associated Press.

Продюсера визнали винним у сексуальних домаганнях стосовно двох жінок - актриси, чиє ім'я не називається, і колишньої помічниці продюсера.

До суду Вайнштейна доставили в інвалідному візку. Адвокати продюсера сподівалися, що суддя проявить поблажливість у зв'язку зі станом здоров'я їхнього підзахисного. Вони зазначали, що навіть мінімальний строк ув'язнення на п'ять років буде "довічним" для Вайнштейна.

Гарві Вайнштейн - співзасновник і колишній співголова кінокомпаній Miramax і Weinstein Co.

З осені 2017 року понад 80 жінок, зокрема відомі актриси та моделі, розповіли про домагання і насильство з боку Вайнштейна. За деякими інцидентами продюсеру в 2018 році висунули кримінальні обвинувачення. Серед тих, хто звинувачував Вайнштейна, - відомі актриси Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу та Сальма Гаєк, але в результаті жодна з них не стала учасницею судового процесу.

Секс-скандал, у центрі якого опинився Вайнштейн, розгорівся в жовтні 2017 року. Спочатку він стосувався тільки продюсера, але потім багато жінок почали публічно скаржитися на домагання акторів і режисерів. Світом прокотилася хвиля акції під хештегом "Me Too", у рамках якої жінки розповідали про те, що ставали жертвами домагань.

Вайнштейн продюсував фільми, які здобули велику популярність, а також ставали лауреатами премії "Оскар" у різних номінаціях. Це, зокрема, "Англійський пацієнт" (1996), "Розумник Вілл Гантінг" (1997), "Закоханий Шекспір" (1998), "Правила виноробів" (1999), "Інші" (2001), трилогія "Володар кілець", "Банди Нью-Йорка" (2002), "Холодна гора" (2003), "Авіатор" (2004), "Фаренгейт 9/11" (2004), "Чарівна країна" (2004), "Місто гріхів" (2005), "Король говорить!" (2010), "Артист" (2011). Вайнштейн брав участь у випуску стрічок Квентіна Тарантіно: "Вбити Білла" (2004), "Безславні виродки" (2009), "Джанго вільний" (2012) і "Мерзенна вісімка" (2015).

Вайнштейн у розквіті кінематографічної слави був нагороджений Орденом Британської імперії та Орденом Почесного легіону. Після історії зі звинуваченнями в Англії та Франції поставлено питання про позбавлення продюсера цих нагород.

Вайнштейн уже перестав бути членом американської Академії кінематографічних мистецтв і наук, членом Гільдії продюсерів і Гільдії режисерів Америки, його виключили з Британського інституту кіно та Британської академії кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський подякував воїнам Центру спецоперацій "А" СБУ за знищення військової логістики РФ

Наступний тиждень може стати позитивним для нашого захисту, для нашого бачення того, як має закінчитися війна - Зеленський

Завтра, 6 жовтня, відключення електроенергії не прогнозуються

Унаслідок удару дроном по селу на Харківщині загинув мирний житель

Окупанти завдають ударів із БПЛА по цивільних у Херсонській області, серед постраждалих бригада "швидкої допомоги"

На Донеччині за день через російські обстріли двоє людей загинули і шістьох було поранено

Ізраїль не давав жодних гарантій, що не атакуватиме ядерні об'єкти Ірану

На Донеччині впав літальний апарат, попередньо без постраждалих – ОВА

Бійцям на донецькому напрямку передали допомогу, придбану за рахунок благодійників, – Кличко

На лінії фронту за добу відбулося 67 бойових зіткнень, найактивніше ворог атакує на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА