Інтерфакс-Україна
15:56 09.03.2020

Прем'єр Італії закликав європейських партнерів до рішучих дій проти коронавірусу

1 хв читати
Прем'єр Італії закликав європейських партнерів до рішучих дій проти коронавірусу

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте обіцяв застосувати "шокову терапію" для стримування поширення в країні коронавірусу Covid-19 і закликав країни Європи до рішучих дій у цьому напрямі.

Станом на понеділок, кількість інфікованих в Італії досягла 7375 осіб за 366 випадків летального результату.

В інтерв'ю газеті La Repubblica Конте сказав: "Ми використовуватимемо масову шокову терапію. Щоб вийти з цієї надзвичайної ситуації, ми використовуватимемо всі людські та економічні ресурси".

Конте також заявив, що жорсткі ліміти запозичень в Євросоюзі має бути ослаблено, щоб дати більше простору для фіскального маневру, і що гнучкість, передбачена бюджетними правилами ЄС, має використовуватися в повному обсязі.

"Європа не повинна думати, що зможе протистояти екстраординарній ситуації звичайними заходами", - наголосив італійський прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 121 ворожу атаку – Генштаб

У лікарні помер ще один постраждалий внаслідок ракетного удару по Мерефі 4 травня – прокуратура

У Подільському районі Києва затримали чоловіка за стрілянину – поліція

Кількість постраждалих у Харкові зросла до чотирьох, ще один 8-річний хлопчик зазнав стресу – ОВА

Путін заявив про можливість зустрічі з Зеленським у третій країні та стверджує про нібито неготовність України до обміну полоненими

У Харкові трое постраждалих, серед них 8-річна дитина

Російський БпЛА поцілив по дев'ятиповерхівці в Харкові, даних щодо постраждалих немає

Генсек ООН привітав оголошення про припинення вогню та обмін полоненими між Україною і РФ

Українські громади продовжують функціонувати та відновлювати інфраструктуру попри постійні обстріли – Мінрозвитку

Україна готова поглиблювати парламентське співробітництво з Угорщиною – Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА