Інтерфакс-Україна
14:25 07.03.2020

США планують надати Україні додаткову військову допомогу на $125 млн

2 хв читати
США планують надати Україні додаткову військову допомогу на $125 млн

Членам Конгресу США неофіційно повідомили про плани Пентагону надати Україні додаткову військову допомогу в розмірі 125 мільйонів доларів, зокрема бойові патрульні катери, повідомляє інтернет-видання "Європейська правда" з посиланням на CNN.

Голови та високопоставлені члени відповідних комітетів Конгресу зможуть розглянути пакет допомоги до офіційного повідомлення Конгресу.

Це перша половина з $250 млн допомоги Україні у сфері безпеки, які виділив Конгрес.

Новий пакет допомоги охоплює протиартилерійські радари і бойові патрульні катери Mark VI, останні з яких особливо важливі з урахуванням напруженості між Україною та Росією в Чорному й Азовському морях.

"Згідно з нашою політикою Міністерство оборони не коментує і не підтверджує потенційні або заплановані пакети допомоги у сфері безпеки, поки вони перебувають на розгляді Конгресу", - сказала представник Пентагону, підполковник Карла Глісон.

Ініціатива з безпеки України опинилася в центрі уваги після того, як адміністрація Дональда Трампа заморозила військову допомогу Україні як елемент тиску на Київ з метою переслідування політичного опонента американського президента.

Спроби Трампа натиснути на Україну, щоб розслідувати справу Гантера Байдена і Джо Байдена, його потенційного політичного суперника, були в центрі процесу імпічменту.

Безпартійна наглядова рада Конгресу (управління урядової звітності) провела аудит, під час якого було встановлено, що адміністрація Трампа порушила закон, коли минулого року відмовила в допомозі Україні у сфері безпеки, пише "Європейська правда".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА