Інтерфакс-Україна
14:54 25.02.2020

Обов'язки головного санлікаря України можуть бути покладені на заступника глави МОЗ

1 хв читати
Обов'язки головного санлікаря України можуть бути покладені на заступника глави МОЗ

Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький (фракція "Слуга народу") вважає, що обов'язки головного санітарного лікаря України виконуватиме заступник міністра охорони здоров'я, хоча не виключає, що це може бути й окрема посада.

"Сьогодні розглядається питання, на кого буде покладено функції головного санітарного лікаря України. Найімовірніше, на заступника міністра (охорони здоров'я - ІФ), який відповідає за суспільне здоров'я і буде головним санітарним лікарем України. Ми так думаємо. Або це буде ще одна посада", - сказав Радуцький в ексклюзивному експрес-інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що бачить на цій посаді завідувача кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця Ольгу Голубовську.

"Якби мене запитали - я бачу на цій посаді Голубовську. Але мене не питають - це вирішує Кабмін", - сказав керівник комітету.

Радуцький висловив сподівання, що Кабмін із цим рішенням не затягуватиме, оскільки це вкрай необхідно сьогодні.


Повний текст інтерв'ю Радуцького буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас про репараційний кредит Україні: хто завдає шкоди, той повинен платити

Сили оборони отримають 12 млрд грн для замовлення техніки через DOT-Chain Defence у І кв 2026р

Контракти України з Німеччиною створюють основу для взаємодії всередині ЄС через залучення сусідів - Зеленський

Розмова з представниками США була продуктивною та детальною – Зеленський

BGV підписала меморандуми в Ер-Ріяді з потенційними партнерами

Засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться у вівторок, у ньому візьме участь Рютте

СБУ: вражено підводний човен РФ у Новоросійську

Переговори з США були конструктивними, до кінця дня сподіваємося вийти на домовленість, яка наблизить мир – Умєров

Свириденко: пошкодження енергосистеми в Одесі суттєві, тому відновлення мереж всього міста потребує часу

Зеленський та президентка Бундестагу обговорили механізми використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА