15:15 30.11.2019

Ремонтники не можуть відновити електропостачання в Мар'їнці через відсутність гарантій припинення вогню з боку бойовиків

1 хв читати

У м. Мар'їнці Донецької області українські ремонтні бригади не можуть відновити електропостачання у 60 будинках, оскільки незаконні збройні формування не дають гарантій дотримання режиму припинення вогню, повідомляє прес-штаб операції Об'єднаних сил.

"25 листопада 2019 року сильними поривами вітру обірвано лінії електропередач і знеструмлено близько 260 приватних будинків в місті Мар'їнка Донецької області. Українські ремонтні бригади оперативно відновили подачу електроенергії до 200 будинків. Але ще близько 60 будинків, на вул. Тельмана і Жовтневій, залишаються знеструмленими", - йдеться в повідомленні.

Станом на 14:00 30 листопада гарантій дотримання режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації так і не надано.

"Без цього ремонтна команда АТ "ДТЕК донецькі електромережі" та піротехнічний підрозділ ДСНС України не можуть усунути причин відсутності електроенергії. Виведені з ладу лінії електропередач розміщені в секторах ведення вогню ВФ РФ", - зазначили в ООС.

Українська сторона СЦКК через СММ ОБСЄ подала запити бойовикам про надання ними гарантій припинення вогню. Останній запит надіслано сьогодні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА