09:02 14.07.2019

Airbus відкликав тираж книги, присвячений ювілею компанії, через розділ про хабарництво

1 хв читати
Airbus відкликав тираж книги, присвячений ювілею компанії, через розділ про хабарництво

Корпорація Airbus SE відкликала тираж книги, присвячений піввіковому ювілею компанії, через розділ, в якому йдеться про  розслідування хабарництва та корупції, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За інформацією агентства, топ-менеджери компанії побоюються, що публікація книги може вплинути на хід розслідування. Зокрема, книга містить главу про використання посередників при отриманні замовлень, причому згадані в ній особи все ще перебувають під слідством.

Книга присвячена створенню Airbus і становленню компанії як конкурента Boeing Co. Її написав колишній журналіст The New York Times Нікола Кларк.

У грудні минулого року Мін'юст США почав розслідування про корупцію щодо Airbus. До цього в 2016 та 2017 років роках аналогічні розслідування велись у Великій Британії і Німеччині.

ОСТАННЄ

Понад тисячу людей евакуювали через природну пожежу в Японії

ПС ЗСУ: вночі збито 65 з 99-ти ворожих БпЛА, 32 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Зеленський зрештою погодиться на перемовини, переконаний Венс

Мінкультури обговорило з регіональними медіа підтримки через припиненням фінансування американськими партнерами

П'ять людей постраждало внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини - Прокудін

Генштаб ЗСУ: за минулу добу відбулося 101 бойове зіткнення, найгарячіше – на покровському та курському напрямках

Війська РФ за добу втратили 1340 осіб та 101 од. техніки - Генштаб

Внаслідок збитих ворожих БпЛА пошкоджена АЗС у Дніпровському районі – глава Дніпропетровської ОВА

Окупанти обстріляли 13 населених пунктів Запорізької області, є загиблий та поранена - ОВА

Президент США збільшив мита на товари з Китаю з 10 до 20%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА