Інтерфакс-Україна
20:08 13.05.2019

Шестирічний хлопчик потонув у басейні в Одеській області

1 хв читати

В Одеській області в с. Шевченковому в басейні втопилася шестирічний дитина, повідомив голова Кілійської об'єднаної територіальної громади Павло Бойченко.

"У селі Шевченковому сталася трагедія. У басейні втопився шестирічний хлопчик. Незважаючи на те, що дорослі перебували практично поруч із дитиною весь час, момент падіння в басейн залишився непоміченим, лічених секунд вистачило, щоб дитина загинула", - написав П.Бойченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

За його словами, наразі поліція встановлює всі обставини трагедії.

"Відомо, що сім'я благополучна. Від усієї громади висловлюю щирі та глибокі співчуття батькам, рідним і близьким", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

Німеччина рішуче блокує російські тіньові танкери у територіальних водах - ЗМІ

Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази

Венесуельська політикиня Мачадо під час зустрічі передала Трампу свою Нобелівську премію миру

Ворог окупував Красногірське та просунувся у кількох населених пунктах Запорізької та Донецької областей - DeepState

США ввели нові санкції проти іранських посадовців та банківських мереж - Мінфін

Кабмін ухвалив постанову про запуск цифрового дашборда для держслужбовців і громадян

Генштаб ЗСУ спростував заяву Герасимова про начебто захоплення 300 кв. км української території з початку січня

Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ

Свириденко обговорила зі спікеркою Сейму Латвії стан енергосистеми та подякувала за рішення виділяти 0,25% ВВП на допомогу Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА