17:14 12.03.2019

МЕРТ пропонує скасувати держреєстрацію договорів про СД за участю іноземного інвестора

1 хв читати
МЕРТ пропонує скасувати держреєстрацію договорів про СД за участю іноземного інвестора

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує скасувати державну реєстрацію договорів про спільну інвестиційну діяльність (СД) за участю іноземного інвестора, свідчить оприлюднений на його сайті відповідний проект закону.

Як зазначено в аналізі регуляторного впливу, який також оприлюднено на сайті МЕРТ, за 2015-2017 роки надійшло 32 звернення про державну реєстрацію договорів про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора від 18 компаній.

На думку авторів законопроекту, скасування держреєстрації таких договорів благодійно вплине на інвестиційний клімат.

Згідно з чинним законодавством, суб'єкти ЗЕД зобов'язані зареєструвати такі договори у МЕРТ після подання переліку документів. Міністерство розглядає документи 20 календарних днів і має право вимагати додаткові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА