Інтерфакс-Україна
20:29 15.02.2019

Гройсман про стосунки з Порошенком: Вони абсолютно конструктивні

1 хв читати
Гройсман про стосунки з Порошенком: Вони абсолютно конструктивні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що в нього абсолютно конструктивні стосунки з президентом Петром Порошенком.

"Абсолютно конструктивні", - сказав В.Гройсман в ефірі телеканалу "Прямий" у п'ятницю ввечері, відповідаючи на запитання про те, які в нього стосунки з президентом.

Прем'єр наголосив: "Ми поки що не до кінця розуміємо, скільки важливих кроків він зробив як глава держави".

Як приклад В.Гройсман навів розвиток української армії, закріплення в Конституції євроінтеграційного напряму й отримання Україною права на автокефальну православну церкву.

Як повідомлялося, наприкінці січня В.Гройсман заявив, що підтримує рішення П.Порошенка балотуватися на другий президентський термін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА