Інтерфакс-Україна
19:21 10.02.2019

Луценко: особу, яка била лежачого ногами і кричала про Бандеру біля райвідділу поліції в Києві встановлено, готується підозра

1 хв читати
Луценко: особу, яка била лежачого ногами і кричала про Бандеру біля райвідділу поліції в Києві встановлено, готується підозра

Під час проведених слідчих дій щодо події в суботу, під час нейтралізації загрози захоплення групою молодих людей Подільського райуправління поліції Києва, слідчі встановили особу правоохоронця, який завдає удари ногою лежачій на асфальті молодій людині і кричить "Лягай, Бандера", повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

"Всю ніч йшли слідчі дії. Вже знаємо, хто бив лежачу людину ногами і кричав про Бандеру. Готуємо підозру", - написав Ю.Луценко у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у неділю.

Він зазначив, що відразу після перших повідомлень у соцмережах Генпрокуратура почала виробництво про перевищення повноважень працівниками столичної поліції і "слідчі ДБР повинні дати оцінку насильства щодо учасників контрпікету і подальших дій поліцейських під райвідділом".

Разом з тим, генпрокурор підкреслив, що слідство "так само принципово дасть оцінку спробі захоплення приміщення РВ Нацполіціі".

 

 

ОСТАННЄ

В Україні зберігається морозна погода: вночі 12-17° морозу, на півночі – до 20°

Зеленський поінформував премʼєра Нідерландів про російські удари

Британія передала ДСНС України два броньовані автомобілі Toyota

Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела

Посадовця Чернівецької митниці викрито на систематичних хабарях - ДБР

Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА