Інтерфакс-Україна
08:24 05.02.2019

Прокуратура вимагає відправити до психіатричної лікарні жінку, яка втопила своїх дітей в київському озері

1 хв читати
Прокуратура вимагає відправити до психіатричної лікарні жінку, яка втопила своїх дітей в київському озері

Прокуратура Києва наполягає на примусовому лікуванні 36-річної жінки, яка втопила в озері на столичних Осокорках своїх двох малолітніх дітей, повідомила прес-служба київської прокуратури.

"Згідно результатів комплексної психолого-психіатричної експертизи встановлено, що підозрювана на момент скоєння злочину перебувала в стані неосудності, не могла усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними внаслідок розладу психічної діяльності. За висновком лікарів стан підозрюваної з моменту вчинення злочину не змінився і вона потребує застосування примусових заходів медичного характеру", - йдеться в повідомленні.

В ході досудового розслідування слідчі і прокурори зібрали достатньо доказів, які вказують на вчинення цього злочину матір'ю загиблих дітей. Її дії кваліфіковані за п.п.1, 2 ч.2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб, а також малолітніх дітей).

Як зазначається, слідчий за погодженням з прокурором направив до суду клопотання про застосування щодо підозрюваної примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, що виключало б її небезпечну поведінку.

На час розгляду клопотання підозрювана знаходиться в медичній установі закритого типу.

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА