Інтерфакс-Україна
07:38 03.01.2019

Підозрюваний у замаху на харківського поліцейського постане перед судом

2 хв читати
Підозрюваний у замаху на харківського поліцейського постане перед судом

Прокуратура Харківської області направила до Дзержинського районного суду міста обвинувальний акт щодо 21-річного чоловіка, підозрюваного в замаху на майора поліції, повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

"На сьогодні на вимогу прокуратури підозрюваний знаходиться під вартою. Йому інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.28 ст.348, ч.2 ст.28 ч.1 ст.263, ч.2 ст.28 ст.347 (посягання на життя правоохоронця, незаконне поводження з боєприпасами та умисне пошкодження майна працівника правоохоронного органу за попередньою змовою групою осіб) КК України", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті прокуратури Харківської області в середу ввечері.

За даними досудового слідства, підозрюваний діяв разом з двома спільниками - жителями Києва. Вони заздалегідь планували розправу над харківським поліцейським через його професійну діяльність.

Спільники з'ясували всі дані про жертву: місце проживання, марку і номер автомобіля тощо. Поліцейського вистежили біля будинку і, скориставшись моментом, підклали під його машину гранату, зафіксувавши її під заднім колесом так, щоб вона здетонувала під час руху.

Граната вибухнула, коли поліцейський сів за кермо і поїхав. Унаслідок події потерпілий отримав численні травми, але життєво важливі органи не були зачеплені. Основні пошкодження припали на автомобіль.

Матеріали щодо спільників підозрюваного виділені в окремі кримінальні виробництва. Один з них зараз перебуває в розшуку. Щодо іншого провадження закрито у зв'язку зі смертю - чоловік підірвався на гранаті під час скоєння розбійного нападу в Києві.

 

 

ОСТАННЄ

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА