Інтерфакс-Україна
07:01 22.11.2018

Поліція відкрила справу через перешкоджання профдіяльності кореспондента Newsone в Харкові

1 хв читати
Поліція відкрила справу через перешкоджання профдіяльності кореспондента Newsone в Харкові

Поліція почала кримінальне провадження в зв'язку з перешкоджанням журналістській діяльності харківської кореспондентки телеканалу Newsone Софії Кальницької.

"Відомості внесені в ЄРДР у ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів", - повідомили у відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Інцидент стався у вівторок ввечері біля пам'ятника Т.Шевченку, де відбувалася акція, присвячена Дню гідності і свободи.

Лідер організації "Фрайкор" Георгій Тарасенко зірвав пряме включення С.Кальницької, оскільки, на його думку, телеканал займається пропагандою сепаратизму і антиукраїнських ідей.

"Ми воюємо проти сепаратистів, ми не хочемо бачити в своєму рідному місті пропаганду сепаратизму і антиукраїнських ідей", - заявив Г.Тарасенко.

С.Кальницька в зв'язку з цим звернулася із заявою в поліцію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада звернулась до ЄС продовжити заходи для України заходи з лібералізації торгівлі - нардеп

Італія перерахувала перший транш у розмірі EUR25 млн на відновлення енергетичної системи України

ДБР повідомило про підозру директору ПП, який платив "відкат" за перемогу в тендері "Київзеленбуду"

Російські хакери атакували дипломатів фейковими запрошеннями від "одного з найбільших" європейських МЗС – ЗМІ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

Волонтери УЧХ взяли участь у пошуку постраждалих через російську атаку БпЛА на Одесу

В Раду викликали міністра освіти – нардеп

Найближчими днями в Україні буде тепло, переважно без опадів

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати вчителям набрала 25 тис. голосів

ВАКС почав розгляд по суті справи колишнього першого віцепрем'єра Клюєва – САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА