Інтерфакс-Україна
18:10 24.09.2018

Україна та ЄС розробляють механізми боротьби з маніпуляціями в інформпросторі - Прокопів

1 хв читати
Україна та ЄС розробляють механізми боротьби з маніпуляціями в інформпросторі - Прокопів

Україна та країни Європейського Союзу і Східного партнерства розробляють механізми боротьби з російськими маніпуляціями в інформаційному просторі, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"За підтримки Київради було проведено семінар для молоді з питань протидії поширенню дезінформації", - заявив заступник міського голови Києва - секретар Київської міської ради Володимир Прокопів на конференції регіональної та місцевої влади для Східного партнерства (CORLEAP - the Conference of Regional and Local Authorities for the Eastern Partnership) в Києві в понеділок.

"Захід пов'язаний із проблемами поширення перекручених і маніпулятивних даних у медіапросторі та спрямований на підвищення активності молодих людей щодо протидії поширенню дезінформації", - розповів він, зазначивши, що це питання дуже актуальне в умовах військової агресії РФ.

В.Прокопів також зазначив, що до семінару приєдналися близько півсотні учасників із країн Східного партнерства та ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА