Інтерфакс-Україна
20:04 26.05.2018

Прикордонники зафіксували понад 20,2 тис. уболівальників ЛЧ

1 хв читати
Прикордонники зафіксували понад 20,2 тис. уболівальників ЛЧ

Прикордонники зафіксували в столичних аеропортах більш 20,2 тисяч уболівальників, які прибули на фінал Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року в Києві.

"Тільки сьогодні оформлено 43 чартери (уболівальників Ліверпуля-23, Мадрида-20)", - написав помічник глави Державної прикордонної служби України Олег Слободян на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу.

Окрім того, за його словами, в аеропорту "Жуляни" виявили одного з лідерів ізраїльського кримінального угруповання, якому заборонений в'їзд в Україну.

Також правоохоронці в аеропорту "Бориспіль" виявили і відмовили у в'їзді двом російським журналістам.

Наразі триває оформлення уболівальників.

Як повідомлялося, вранці 26 травня в аеропорту "Бориспіль" затримано громадянина Ірану, який заявив, що є терористом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА