Наталію Вітренко активісти С14 облили фарбою

Активісти націоналістичної організації С14 облили білою фарбою керівника партії "Прогресивна соціалістична партія України" Наталію Вітренко та осіб, що супроводжували її, біля будівлі Окружного адміністративного суду м. Києва.
"Комуністи на чолі з Вітренко прийшли судитися в Окружний адмінсуд. Їм не подобається, що їх "безкарно" кошмарять патріоти і не дають махати червоними ганчірками. За це отримали привіт від С14. Не буде спокою Вітренко і Ко на українській землі", - йдеться в повідомленні організації С14 на сторінці в соцмережі Facebook у четвер.
У Facebook також було оприлюднено відеозапис, на якому видно, як дві людини підбігають до Н.Вітренко, хлюпають на неї та людей, що супроводжували її, рідину білого кольору, вигукують: "Привіт від С14! Не буде комуністам спокою на українській землі! Слава Україні!". Потім молоді люди втекли.
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в главку столичної поліції, слідчий на місці події прийняв заяву у Н.Вітренко. Зареєстровано факт, з'ясовують усі обставини події.