Інтерфакс-Україна
15:46 10.04.2025

Депутати "Європейської солідарності" пропонують закликати уряд звільнити заступника міністра освіти Вітренка

2 хв читати
Депутати "Європейської солідарності" пропонують закликати уряд звільнити заступника міністра освіти Вітренка

Десять депутатів Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" пропонують звернутися до Кабінету міністрів із закликом звільнити заступника міністра освіти і науки Андрія Вітренка.

Про це йдеться в проєкті постанови №13166 від 9 квітня, текст якого наразі відсутній на сайті парламенту.

Водночас співголова фракції Ірина Геращенко, яка є співавтором документу, в мережі Facebook зазначила, що постанова передбачає вимогу до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля негайно звільнити Вітренка з посади заступника міністра.

"Непоміченими для уряду Шмигаля пройшли плівки Комарницького, в офісі якого частим гостем був перший заступник міністра освіти і, за сумісництвом, керівник фракції слуг в Київраді пан Вітренко. Узгоджував правильні голосування зі смотрящим від Банкової. Так само без реакції міністра Лісового залишилися публікації в ЗМІ щодо плагіату пана Вітренка. В університетах і школах за плагіат знижують оцінки, не приймають роботи і можуть залишити без диплома. А в системі координат 5-6 менеджерів, головне, безпринципних і лояльних- ти залишаєшся першим заступником міністра освіти. Це деградація як міністерства, так і самої освітньої галузі", - написала вона. 

Як повідомлялося, громадська ініціатива "Дисергейт" звинуватила заступника міністра освіти і науки, депутата Київської міської ради від партії "Слуга народу" Андрія Вітренка у наявності академічного плагіату в його наукових статтях і кандидатській дисертації. Зокрема, зазначалося, що роботи Вітренка містять збіги текстів, перефразування та перестановки слів місцями, а також ряд інших порушень академічної доброчесності, зокрема, плагіат робіт російських та казахстанських вчених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров: є всі шанси завершити війну, якщо зупинимо РФ в небі, на землі та завдамо нищівного удару по її економіці

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

Зеленський: Ворог має можливість виробляти десь 350 дронів на добу

Зеленський про Гренландію: Я дуже хочу, щоб Америка почула Європу у форматі дипломатії, думаю – так це і станеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА