Інтерфакс-Україна
16:38 30.03.2018

НАЗК перевірить декларації керівника Головного департаменту інформполітики АП та директора ботанічного саду ім.Гришка

1 хв читати
НАЗК перевірить декларації керівника Головного департаменту інформполітики АП та директора ботанічного саду ім.Гришка

 Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) проведе повну перевірку електронних декларацій за 2015, 2016 і 2017 роки ще восьми осіб, уповноважених на виконання функцій державного або місцевого самоврядування.

Відповідні рішення було прийнято на засіданні НАЗК у п'ятницю, повідомила прес-служба Нацагентства.

Серед суб'єктів декларування, щодо яких проведуть перевірку: керівник Головного департаменту інформаційної політики адміністрації президента України Андрій Жигулін (декларації за 2015 і 2016 роки), директор Національного ботанічного саду ім. М.Гришка НАН України Наталія Заїменко (декларація за 2016 рік), селищний голова Каланчацької селищної ради Херсонської області Володимир Зінчук (декларація за 2016 рік).

Рішення про проведення повних перевірок декларацій прийнято на підставі інформації, отриманої від суб'єктів звернення, про можливе відображення в таких деклараціях недостовірних відомостей.

Перевірки е-декларацій тривають 60 календарних днів і починаються на наступний день за днем прийняття рішення. Крім того, прийнято рішення про продовження терміну повної перевірки декларацій, поданих 8 суб'єктами декларування, на додаткові 30 календарних днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

Суд випустив детектива НАБУ Гусарова з-під варти - ЦПК

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА