Інтерфакс-Україна
16:40 15.03.2018

Семенченко відмовився прибути на допит, - ГПУ

1 хв читати
Семенченко відмовився прибути на допит, - ГПУ

Прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган повідомляє про відмову народного депутата фракції "Самопоміч" Семена Семенченка прибути на допит у п'ятницю, 16 березня.

"Нардеп С.Семенченко відмовився прибути на допит в якості свідка 16.03.2018, пославшись на зустрічі у посольстві. Про це слідчого повідомила його помічниця М.", - написала Л.Сарган у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у четвер.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков допускає, що в сумках, які виносив С.Семенченко перед слідчими діями в наметовому містечку біля Верховної Ради 3 березня, могла бути зброя. Міністр нагадав, що в наметовому містечку було знайдено бойові гранати і запали до них.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА