Інтерфакс-Україна
08:57 25.02.2018

Масштабний прорив тепломережі у Харкові: без тепла близько 150 об'єктів житлової та побутової сфери

1 хв читати

У Харкові через декілька проривів труб магістральної тепломережі протягом вечора суботи і ночі неділі без теплопостачання залишилися майже 130 багатоповерхових житлових будинків, 7 дитячих садків, 5 лікувальних установ і 3 школи, повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій України.

"24 лютого близько 15.00 у Немишлянському районі Харкова через довготривалу експлуатацію стався прорив труби магістральної тепломережі діаметром 700 мм, унаслідок чого без теплопостачання залишилися 664 об'єкти житлової та соціально-побутової сфери в двох районах міста, а саме: 605 багатоповерхових житлових будинків, 26 шкіл, 21 дитячий сад, 14 лікувальних закладів (з них 4 - стаціонари)", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в неділю вранці.

Через повторні прориви о 21.00 суботи, о 2.00 і о 5.00 неділі, станом на 7.00 25 лютого залишається без теплопостачання 144 об'єкти житлової та соціально-побутової сфери (відновлено 522) у двох районах міста, а саме: 129 будинків (відновлено 476), 7 дитячих садків (відновлено 14), 5 лікувальних установ (відновлено 9) і 3 школи (відновлено 23).

До ремонтних робіт залучено аварійні бригади КП "Харківські теплові мережі" і "Жилкомсервіс". Створено штаб на чолі з першим заступником міського голови Ігорем Тереховим.

В інформації підкреслюється, що ситуація знаходиться на контролі Головного управління ДСНС в Харківській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли морпортів 2025р. збільшилися вдвічі, але морські експортні маршрути працюють стабільно, - Кулеба

Нацкомісія: 47,2 тис. осіб визначили рівень володіння державною мовою в 2025р.

Польща створить "антидронову стіну" на східному кордоні вартістю EUR2 млрд

У Мелітополі внаслідок вибуху зазнали поранень четверо російських солдатів — ГУР

Кабмін затвердив оновлений держстандарт початкової освіти

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА