Інтерфакс-Україна
20:30 08.11.2017

Бойовики обстріляли житловий сектор селища Піски в неділю, пошкоджені госпбудівлі

1 хв читати
Бойовики обстріляли житловий сектор селища Піски в неділю, пошкоджені госпбудівлі

Українська сторона Спільного центру з координації та контролю (СЦКК) повідомляє про обстріл незаконними збройними формуваннями окремих районів Донецької області (ОРДО) мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування, зокрема селища Піски Ясинуватського району Донецької області, із забороненої Мінськими домовленостями зброї.

"5 листопада поточного року близько 22:30 під час обстрілу позицій підрозділів сил АТО в районі населеного пункту Піски під вогонь з боку НЗФ ОРДО потрапили господарські будівлі зазначеного населеного пункту. Будинки місцевих жителів були обстріляні НЗФ ОРДО з артилерійських систем калібру 122 мм", - повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в середу.

"Внаслідок влучання у подвір’я на вулиці Степовій, 27 від вибуху артилерійських снарядів калібру 122 мм на присадибній ділянці житлового будинку утворилось чотири воронки діаметром від 2,5 до 3 метрів і глибиною від 1 до 1,5 метрів. А на вулиці Степовій, 51 внаслідок влучання снаряду калібру 122 мм вщент зруйнований гараж та знищений санітарний автомобіль", - йдеться в повідомленні.

Українська сторона СЦКК засуджує дії НЗФ ОРДО в частині порушення ними умов "шкільного" перемир'я і нехтування нормами міжнародного гуманітарного права, що знову ставить під загрозу життя та здоров'я цивільного населення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА