11:56 03.11.2017

ВАСУ проведе засідання за позовом Саакашвілі до Порошенка

2 хв читати
ВАСУ проведе засідання за позовом Саакашвілі до Порошенка

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відкрив провадження за позовом лідера партії "Рух нових сил", екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі до президента України Петра Порошенка про визнання незаконним та скасування указу про припинення громадянства України М.Саакашвілі, засідання призначено на 22 листопада.

"Нарешті, через 3 місяці боротьби ... ми змогли отримати документи про позбавлення мене громадянства і подати позов про оскарження незаконного указу президента. Дуже символічно, що Вищий адміністративний суд України призначив засідання у цій справі на 22 листопада - День гідності і свободи", - написав М.Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він вказав дату і місце проведення засідання - 22 листопада о 10:00, ВАСУ, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.

Політик також виклав фотокопію відповідної постанови ВАСУ від 2 листопада, в якому, зокрема, сказано: "Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Саакашвілі Міхеїла Ніколозович до президента України Порошенка Петра Олексійовича про визнання незаконним та скасування указу президента України №196 / 2017 від 26.07 .2017 ... Зобов'язати відповідача до 14.11.2017 надати письмові заперечення проти позову та всі матеріали, які відповідач мав узяти до відома при прийнятті рішення, з приводу якого подано позов".

Ця постанова оскарженню не підлягає.

Як повідомлялося, в липні президент України П.Порошенко позбавив М.Саакашвілі, який в той час перебував за кордоном, українського громадянства.

10 вересня М.Саакашвілі перетнув польсько-український кордон в оточенні своїх прибічників, які фактично прорвали кордон.

25 жовтня М.Саакашвілі заявив, що отримав документи від Адміністрації президента України про позбавлення його громадянства і планує оскаржити це в суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

Рубіо про реакцію Сікорського щодо Starlink: Ніхто не погрожував відключити Україну

Рубіо прибуде до Саудівської Аравії для переговорів з Україною 10 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА