Інтерфакс-Україна
07:27 01.11.2017

Пол Манафорт подорожував світом за трьома паспортами

2 хв читати
Пол Манафорт подорожував світом за трьома паспортами

Керівник передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт подорожував по світу з трьома паспортами, повідомив в середу телеканал CNN з посиланням на документи суду округу Колумбія.


У документах йдеться про те, що Манафорт володів трьома американськими паспортами з різними номерами. За інформацією звинувачення, за кілька років він подав десять заяв на отримання паспорта. У 2017 році він подорожував в Мексику, Китай і Еквадор, користуючись телефоном та електронною поштою, зареєстрованими на фальшиве ім'я. У минулому році Манафорт відвідав Дубаї, Канкун, Панаму, Гавану, Шанхай, Мадрид, Токіо і острів Великий Кайман. Він часто їздив на Кіпр. Манафорт декларував, що його активи виросли з $ 19 мільйонів у 2012 році до $ 136 мільйонів у травні 2016 року. При цьому в серпні минулого року він подав декларації з двома різними цифрами: у $ 28 мільйонів і $ 63 мільйони.

Манафорта і його колишнього партнера Ріка Гейтса звинуватили в змові проти інтересів США, відмиванні грошей, введення уряду в оману і порушенні інших законів. За версією слідства, вони приховували, що роками працювали на просування в США інтересів України і "Партії регіонів" колишнього президента Віктора Януковича.

Зараз обидва знаходяться під домашнім арештом. Їм дозволяється залишати будинок для зустрічі з адвокатами, відвідування суду, з медичних причин і для справляння релігійних обрядів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА