Інтерфакс-Україна
15:44 17.07.2017

Сан-Марино першою з країн перейде на 5G

1 хв читати
Сан-Марино першою з країн перейде на 5G

Крихітна республіка Сан-Марино першої в світі розгорне мережі 5G на території всієї країни. Як очікується, Сан-Марино перейде на мережі нового покоління до кінця 2018 року.

Італійський оператор зв'язку Telecom Italia Mobile (TIM) має намір використовувати Сан-Марино як випробувальниймайданчик для випробувань нової технології, пише Il Sole 24 Ore.

Протягом 2017 року Telecom Italia підготує в Сан-Марино основну інфраструктуру для переходу на 5G.

TIM також проводить випробування в Мілані і Турині, але в Сан-Марино менше нормативних обмежень на використання радіочастот, ніж в Італії, що розширює можливості компанії, повідомляє Financial Times.

За словами техдиректора TIM Джованні Феріго, Європа відіграла головну роль у розвитку технології 2G, але потім поступилася азіатським країнам у випадку 3G і США - із 4G. "Разом з 5G ми маємо намір повернути Європі лідерство в створенні стандартів", - сказав він.

Мобільні оператори тестують технології 5G по всьому світу, зокрема й Росію, найбільшу активність демонструють компанії в Південній Кореї, Китаї і США.

За оцінками Єврокомісії, яка в 2016 році оприлюднила стратегію розвитку 5G, економічні переваги від переходу на нове покоління мереж становитимуть 113 млрд євро до 2025 року. Створення інфраструктури для них в Європі потребуватиме вкладень у розмірі 56 млрд євро і забезпечить близько 2,3 млн нових робочих місць.

ОСТАННЄ

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА