Інтерфакс-Україна
13:24 13.11.2016

Четверо українських військових і двоє волонтерів поранені в зоні АТО за добу

1 хв читати
Четверо українських військових і двоє волонтерів поранені в зоні АТО за добу

У зоні проведення антитерористичної операції за минулу добу жоден український солдат не загинув, четверо дістали поранень, повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За добу жоден український військовий не загинув, четверо дістали поранень", - сказав О.Мотузяник на брифінгу в неділю в Києві.

За його словами, на луганському напрямку бойові дії велися в Станично-Луганському районі, крім самого райцентру. Бойовики застосували артилерію і міномети в Кримському, Попасній та Троїцькому. Переважно вогонь вели вранці. Загалом за минулу добу на луганському напрямку сталося 15 ворожих обстрілів, зокрема 6 - з важкого озброєння.

На донецькому напрямку противник обстріляв с.Тоненьке Ясинуватського району, випустивши з гармати калібром 122 мм 17 боєприпасів. Унаслідок цього обстрілу загинув один мирний житель. З мінометів незаконні збройні формування вели вогонь на Світлодарській дузі і в Авдіївській промзоні. Сили АТО відкривали вогонь у відповідь. Загалом за добу на донецькому напрямку було 6 обстрілів, всі із застосуванням важкого озброєння.

На маріупольському напрямку кількість обстрілів різко збільшилася, противник застосовував гармати і міномети. Бойові дії велися в Мар'їнському районі на ділянці Павлопіль-Широкине. У Мар'їнці було поранено двох волонтерів. Загалом учора на маріупольському напрямку сталося 43 ворожих обстріли, половина - з важкого озброєння.

ОСТАННЄ

У Фінській затоці пошкоджено телекомунікаційний кабель Elisa між Гельсінкі й Таллінном

Затримано чоловіка, який стріляв у військовослужбовця ТЦК у Харкові

Хорватія передасть 15 млн євро до PURL

Зеленський: у 2025р сума внесків у PURL становила $4,3 млрд

У ГУР розповіли, як українські розвідники змінювали хід війни у 2025 році

Систему обліку "Імпульс" почали впроваджувати у підрозділах Сил безпілотних систем – Міноборони України

Завантаженість готелів у Карпатах становитиме 85-95% взимку 2026 - прогноз

Ветеран-зв’язківець може застосувати свої військові компетенції як монтажник телекомунікацій і інженер ІТ-інфраструктури - Мінветеранів

Перший день 2026 року в Україні буде морозним, без істотних опадів

Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА