Російські військові на Донбасі отримують від РФ непридатні боєприпаси та рибу, заморожену в 1960 р.

Російські військові, які перебувають на Донбасі, через зменшення фінансування з російської сторони періодично отримують непридатні боєприпаси і прострочені продукти харчування, інформує Головне управління розвідки Міноборони України.
"Зменшення фінансування компенсується постачанням боєприпасів та продуктів харчування зі складів тривалого зберігання, які не відповідають стандартам якості. 17 вересня в районі н.п. Сніжне під час проведення стрільб з 122-мм РСЗВ "Град" виявлено непридатність до застосування понад 30% боєприпасів", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці в Facebook в неділю.
За даними розвідки, на військові продовольчі бази 1 АК (Донецьк) ЗС РФ для забезпечення харчуванням особового складу доставлено заморожену рибу з державного резерву РФ, закладену на зберігання в 1960 році.
Протягом літа неодноразово відзначалися випадки госпіталізації особового складу через отруєння простроченими м'ясними консервами в 5 мотострілецькій бригаді (Макіївка) і 11 окремому мотострілецькому полку (Макіївка) 1 АК ЗС РФ.
Що стосується втрат серед російських військових, то за минулу добу загинув один і поранено трьох з 100-ї окремої мотострілкової бригади 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.