15:45 08.12.2015

Сакварелідзе спростовує інформацію про те, що він заявив про причетність Яценюка до розкрадання коштів ОПЗ

1 хв читати
Сакварелідзе спростовує інформацію про те, що він заявив про причетність Яценюка до розкрадання коштів ОПЗ

Заступник Генпрокурора України, прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе спростував інформацію ЗМІ про те, що він нібито заявив про причетність прем'єр-міністра Арсенія Яценюка до розкрадання коштів Одеського припортового заводу.

"Я, як прокурор, поки що, на етапі слідства, не маю права звинувачувати у корупційній діяльності. Це непрофесійно і неетично. Обвинувачення повинно мати форму, як мінімум, оголошення про підозру. Відповідно, у нашій розмові я не міг назвати ім'я Арсенія Петровича Яценюка як учасника корупційної оборудки на 90 млн", - написав він у своєму Facebook у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА