11:21 25.10.2015

Українські фахівці підготують і передадуть Нідерландам і ІСАО рекомендації щодо змін правил безпеки польотів – Зубко

2 хв читати
Українські фахівці підготують і передадуть Нідерландам і ІСАО рекомендації щодо змін правил безпеки польотів – Зубко

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, голова урядової комісії з розслідування причин авіакатастрофи малазійського "Боїнга" Геннадій Зубко наголошує, що українські фахівці підготують і передадуть Нідерландам і ІСАО свої пропозиції щодо посилення правил і стандартів безпеки польотів.

Як повідомляє прес-служба віце-прем'єра, про таку перспективу Г.Зубко заявив за підсумками зустрічі з заступником голови Ради з безпеки на транспорті Нідерландів Ервіном Мюллером, головою комісії з розслідування катастрофи Боїнга-777-200 (рейс МН17) Хайзбертом Вогеларом, генеральним секретарем Ради з безпеки на транспорті Нідерландів Ієпом Виссером.

Г.Зубко зазначив, що нагальним завданням для всього цивілізованого світу є розробка рекомендацій, які унеможливлять повторення трагедії MH17. На його думку, дії з розробки таких рекомендацій слід було б скоординувати з усіма іншими учасниками технічного розслідування.

Він також поінформував, що Україна продовжить тісну співпрацю з нідерландською стороною.

Г.Зубко нагадав, що розслідування радою безпеки на транспорті Нідерландів причин катастрофи літака "Боїнг-777" завершено.

"Підготовлений нідерландськими фахівцями звіт за його результатами містить докладний аналіз того, як відбувався політ літака над територією України, і висновок про те, що стало причиною його падіння. Як зазначено у звіті, катастрофа викликав вибух бойової частини ракети, випущеної зенітно-ракетним комплексом "Бук", - йдеться в повідомленні.

При цьому під час технічного розслідування було розглянуто і відкинуто всі інші можливі причини катастрофи, що також знайшло своє відображення у звіті.

Особливо важливим є фактичний збіг результатів досліджень, здійснених незалежно експертними установами України та Нідерландів за типом ракети, яка вразила літак, її бойової частини, а також траєкторії польоту і місця пуску ракети, констатують у віце-прем'єра.

Авіаційна катастрофа літака малазійського "Боїнга-777", що виконував плановий рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, сталася 17 липня 2014 року на сході Донецької області в районі села Грабового неподалік міста Тореза. На борту перебували 298 осіб - 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА