Інтерфакс-Україна
15:55 29.09.2015

"Київенерго" і "Київмлин" необхідно повернути громаді - партія "Наш край"

2 хв читати
"Київенерго" і "Київмлин" необхідно повернути громаді - партія "Наш край"

Головним завданням столичної влади має стати повернення "Київенерго" і "Київмлин" у власність громади, заявив кандидат у мери Києва від партії "Наш край", перший номер списку Володимир Макеєнко.

"Слід повернути громаді "Київенерго" і "Київмлин" - без цих стратегічних підприємств ми не зможемо впливати на житлово-комунальні тарифи й вартість соціальних сортів хліба", - сказав В. Макеєнко на зборах Київської міської організації партії, повідомляє прес-служба політсили.

За його словами, київський "Наш край" ставить перед собою три основні завдання, передусім зниження тарифного й цінового навантаження на киян.

Він також заявив, що левова частка грошей, які заробляє Київ, має залишатися в місті. "Разом з командою фахівців у бюджетній сфері ми вже готуємо проект бюджету столиці наступного року, який буде збалансованим і нарешті дасть змогу захистити інтереси городян. Київ має стати містом для життя, а не для політики", - заявив кандидат у мери.

Крім того, В. Макеєнко наголосив на необхідності забезпечити прозорість міського бюджету: "Київ заробляє чимало, але куди зникають гроші - невідомо. Тому ми повинні ввести систему електронного управління, щоб кияни знали, на що витрачається кожна копійка з міського бюджету".

За інформацією прес-служби, "Наш край" висунув 121 кандидата в депутати Київради в усіх округах столиці, серед яких - громадські діячі, медики, педагоги, представники малого і середнього бізнесу. За словами співголови партії Олександра Мазурчака, основними критеріями у виборі кандидатів до партійного списку стали професіоналізм і реальний досвід вирішення повсякденних проблем на місцях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

До трьох зросла кількість загиблих через ворожий удар по Запоріжжю – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА