15:13 15.09.2015

Суд переніс розгляд скарги на вирок Пукачу на 17 вересня

1 хв читати

Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на вирок екс-генералу МВС Олексію Пукачу, засудженому до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, на 11.00 17 вересня.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення колегія суддів ухвалила на засіданні у вівторок у зв'язку з тим, що призначений на час хвороби захисника О. Пукача Григорія Димиденка інший адвокат, Максим Горасько, не може бути присутнім на судовому засіданні, оскільки у нього немає доступу до державної таємниці.

Як повідомлялося, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив екс-главу департаменту зовнішнього спостереження МВС України О. Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Г. Гонгадзе. Захист О. Пукача заявив, що має намір оскаржити вирок, оскільки вердикт Печерського суду "занадто жорстокий". У результаті обидві сторони справи подали апеляційні скарги на вирок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА