16:01 05.11.2018

ВС продовжить розгляд касації Подольського на вирок Пукачу 14 листопада

1 хв читати
ВС продовжить розгляд касації Подольського на вирок Пукачу 14 листопада

Верховний Суд 14 листопада 2018 року продовжить розгляд касації потерпілого у "справі Гонгадзе" Олексія Подольського на вирок екс-начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу. Матеріали Печерського районного суду Києва за обвинуваченням О.Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе досі не розсекречено, повідомила представник О.Подольського Тетяна Костіна.

"З травня 2018 року справа (касація на вирок Пукачу, яку розглядав вищий спеціалізований суд України до моменту формування нового Верховного Суду - ІФ) перебуває у судді Глибоцького. Він повідомив, що дату розгляду буде призначено після виконання ухвали суду про розсекречення матеріалів", - сказала Т.Костіна в понеділок під час засідання круглого столу в комітеті Верховної Ради в закордонних справах.

Водночас, як наголосила представник О.Подольського, 17 вересня суддя Верховного Суду призначив до розгляду касацію на 14 листопада.

Вона нагадала, що вищий спецсуд постановив розсекретити матеріали Печерського райсуду за обвинуваченням О.Пукача за її клопотанням.

Як повідомлялося, в червні 2017 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ постановив розсекретити аудіозаписи засідань Печерського районного суду Києва за обвинуваченням екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС О.Пукача, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА