16:30 29.07.2015

Глава СБУ закликає російських військових не виконувати злочинні накази і не брати участі в бойових діях на Донбасі

1 хв читати

Глава Служби безпеки України Василь Грицак звернувся до російських військовослужбовців із проханням не виконувати злочинних наказів і не їхати на Донбас для участі в бойових діях.

"Я як офіцер хочу звернутися до солдатів і офіцерів російської армії, представників російських спецслужб: не виконуйте злочинні накази, не надсилайте сюди своїх підлеглих, не йдіть самі на територію України. Не ми прийшли до вас, ми не захоплюємо ваші міста і села, ви прийшли до нас", - заявив глава СБУ на брифінгу в середу в Києві.

Він наголосив, що українські силовики захищатимуть свою землю, щоб забезпечити контроль над своєю територією.

Крім того, В. Грицак закликав сім'ї російських військових робити все можливе, щоб їхні близькі не потрапили на територію України.

"Адже багато з них звідси вже живими не повертаються", - підсумував глава СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА