17:54 29.04.2015

У ДМС заявляють, що черга на виготовлення закордонних паспортів на поліграфкомбінаті "Україна" сягнула 150 тис.

2 хв читати

У Державній міграційній службі (ДМС) України стверджують, що черга оформлених і підготовлених до персоналізації закордонних паспортів для громадян України, виготовленням яких займається ДП "Поліграфічний комбінат "Україна", становить близько 150 тис.

"На сьогодні черга оформлених і підготовлених до персоналізації ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" паспортів для виїзду за кордон становить майже 150 тис., із них понад 100 тис. - це документи, встановлений законодавством термін видачі яких уже збіг", - зазначено в повідомленні прес-служби ДМС у середу.

У службі також поінформували, що з початку року (станом на 29 квітня) підрозділи ДМС прийняли понад 662 тис. заяв-анкет громадян для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

"За цей період державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" виготовило тільки близько 420 тис. закордонних паспортів", - зазначає прес-служба ДМС.

При цьому територіальні органи і підрозділи ДМС щодня приймають від 6 до 10 тис. заяв-анкет для оформлення закордонних паспортів, у свою чергу, за інформацією ДП "Поліграфічний комбінат "Україна", добова потужність автоматизованої лінії лазерної персоналізації становить близько 4,5 тис. документів.

"Таким чином, через недостатню потужність підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" ДМС на сьогодні не має можливості забезпечити гарантії видачі громадянам України документів для виїзду за кордон у встановлені законодавством терміни", - пояснює ситуацію прес-служба міграційної служби.

З урахуванням ситуації, що склалася, ДМС "не може бути гарантом стабільності видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і звертається до громадян із проханням у майбутньому завчасно звертатися до підрозділів міграційної служби для оформлення документів".

ОСТАННЄ

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА