Інтерфакс-Україна
10:41 24.11.2014

"Укроборонпром" відновив 11 танків і БТР за тиждень

1 хв читати
"Укроборонпром" відновив 11 танків і БТР за тиждень

Виїзні бригади підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" відремонтували 11 одиниць техніки за останні 7 днів.

Як повідомляє прес-служба держконцерну в понеділок вранці, власними потужностями Концерн відновив 5 основних бойових танків Т-64.

Крім того, було відновлено 6 бронетранспортерів БТР-3 і БТР-4 для Нацгвардії України. Вся відновлена техніка відвантажується в зону АТО.

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА