Інтерфакс-Україна
10:58 01.07.2014

Сили АТО розпочали активні дії зі знищенню груп НЗФ - Тимчук

1 хв читати
Сили АТО розпочали активні дії зі знищенню груп НЗФ - Тимчук

Керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомляє, що згідно з рішенням президента України Петра Порошенка про припинення перемир'я, сили АТО розпочали активні дії зі знешкодження та знищення груп незаконних збройних формувань у зоні проведення операції.

"Повсюдно завдаються авіаційні та артилерійські удари по опорних пунктах і місцях скупчення терористів", - написав Д.Тимчук на своїй сторінці Facebook у вівторок уранці.

За словами керівника "Інформспротиву", "бойовий дух і активність груп НВФ різко знизилися".

Водночас він повідомив про нічний обстріл сил АТО в Донецькій області.

"За ніч ми зафіксували обстріл бойовиками-снайперами позицій АТО поблизу н.п. Тарани (Шахтарський район Донецької області). Одного військовослужбовця поранено", - зазначив Д.Тимчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перелік вітчизняної с/г техніки по держпрограмі компенсації вартості розширено на 1373 позиції - Мінекономіки

Інтенсивність спроб ворога штурмувати прикордоння Сумщини за тиждень зросла на 30% - ОВА

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

Шість людей загинуло внаслідок падіння гелікоптера в річку Гудзон у Нью-Йорку - ЗМІ

Британський принц Гаррі відвідав Україну з таємним візитом – ЗМІ

Сибіга нагородив президента Асоціації туризму Алачати за проєкт "Міст надії"

Кількість загиблих під час обвалення даху в нічному клубі в Домінікані сягнула 221 особи, пошукові роботи завершено – ЗМІ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА