Інтерфакс-Україна
13:33 07.04.2014

Головою Ради НБУ обраний Буковинський

1 хв читати
Головою Ради НБУ обраний Буковинський

Головою Ради Національного банку України (НБУ) обраний Станіслав Буковинський, повідомляється на веб-сайті НБУ.

"У зв'язку із завершенням терміну повноважень глави Ради Нацбанку і призначенням нових його членів на засіданні було обрано нового голову Ради НБУ Станіслав Буковинський", - йдеться в повідомленні з посиланням на підсумки позачергового засідання Ради НБУ.

Під час засідання Рада НБУ також погодила призначення Володимира Кротюка на посаду першого заступника голови НБУ, звільнення Бориса Приходька з цієї посади і призначення його на посаду заступника глави НБУ.

Крім цього, Рада НБУ погодила звільнення Олексія Ткаченка з посади заступника глави НБУ.

Крім того, як повідомляється, ухвалено рішення створити Аудиторський комітет Ради НБУ, що буде здійснювати нагляд за надійністю і результативністю системи внутрішнього контролю, повнотою і достовірністю фінансової звітності, незалежністю зовнішнього і внутрішнього аудиту, процесом забезпечення дотримання законодавства України та ефективністю процесів управління ризиками.

Аудиторський комітет підпорядковуватиметься безпосередньо Раді НБУ.

За даними НБУ, чергове засідання Ради НБУ має відбутися 24 квітня: заплановано розгляд питання про стан проведення грошово-кредитної політики в 2013 році.

Як повідомлялося, Верховна Рада у квітні призначила членів Ради НБУ за своєю квотою, зокрема С.Буковинського, який у минулому багато років працював керівником апарату Ради НБУ.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА