Інтерфакс-Україна
19:34 17.01.2014

Асоціація юристів України просить Януковича ветувати закон Колесніченка-Олійника

1 хв читати

Асоціація юристів України (АЮУ) висловлює стурбованість законодавчими змінами, спрямованими на обмеження прав громадян, та закликає президента України ветувати ухвалений Верховною Радою 16 січня закон.

Про це йдеться в заяві асоціації, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

"Асоціація юристів України, залишаючись аполітичною та незаангажованою організацією, висловлює глибоку заклопотаність стосовно ухвалення Верховною Радою закону про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів безпеки громадян" від 16 січня 2014 року. Як провідне юридичне співтовариство ми не можемо залишитися осторонь ключових громадських процесів в Україні, тому вважаємо за необхідне висловити нашу позицію щодо вищезгаданого закону", - зазначено в заяві АЮУ.

Асоціація відзначає грубе порушення Верховною Радою порядку та процедури голосування, передбачених Конституцією України та законом про регламент Верховної Ради, під час ухвалення зазначеного закону.

Члени АЮУ також переконані, що зазначений закон явно обмежує та звужує основоположні права та свободи людини і громадянина, передбачені Конституцією України та міжнародними договорами України, зокрема, право на свободу мирних зібрань, право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, право на свободу об'єднань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві чоловік загинув після падіння з 11-го поверху, поліція встановлює обставини

Росія терміново розгортає 4 додаткові полки для протидії українським безпілотникам – Сирський

МВС: Радіаційний фон в Україні у межах норми

На прикордонні Чернігівщини вирує масштабна лісова пожежа

Викрито групу, яка ввозила в Україну алкоголь під виглядом дипвантажів

ВАКС арештував майно родини керівника ДКАУ через необґрунтовані активи на 6,4 млн грн

На Донеччині внаслідок обстрілів 7 травня загинули 4 людини, 3 поранені – ОВА

Суд призначив переговірнику Мединському 10 років ув'язнення за авторство підручника, який виправдовує збройну агресію РФ – Офіс генпрокурора

Голова Нацполіції: з'явилися загрози використання дронів в кримінальному середовищі, потрібен закон

США під час операції в Ормузькій протоці завдали ударів по трьох іранських портах – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА