14:16 05.12.2013

Довідку з військкомату для оформлення закордонного паспорта надавати вже не треба - Державна міграційна служба

1 хв читати
Довідку з військкомату для оформлення закордонного паспорта надавати вже не треба - Державна міграційна служба

Відтепер довідку з військкомату для оформлення закордонного паспорта надавати не треба у зв'язку з набуттям чинності закону, який вносить зміни до закону "Про порядок виїзду з України та в'їзду до України громадян України".

Як повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України в четвер, згідно з внесеними змінами, з числа підстав для відмови у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон вилучено відсутність відстрочки у призові на строкову військову службу.

Отже, підрозділи міграційної служби відтепер не контролюватимуть під час оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон зазначені обставини, тож подання довідки з військових комісаріатів для юнаків призовного віку при оформленні закордонного паспорта втратило необхідність.

ОСТАННЄ

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА